IŞILDAR
ONLİNE İŞLEMLER

GİZLİLİK İLKESİ

Işıldar Şirketler Grubu / Gizlilik Bildirimi

Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen hususları kabul etmektesiniz. Aşağida belirtilen hususları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesini terk ediniz.

Telif Hakkı

Bu internet sitesinde yer alan bilgilerin, görsel unsurların ve düzenlemelerin telif hakları, aksi açıkça belirtilmediği sürece Işıldar Apachi'ye aittir. Bu siteden edinilen bilgiler, sadece bilgilenme amacı ile kullanılabilirler. Bilgiler, Işıldar Apachi'nin yazılı izni olmaksızın dağıtılamaz, kiralanamaz, çogaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez, ticari bir amaçla kullanılamaz.

Sorumluluk Sınırları

Bu internet sitesinde verilen bilgiler, "olduğu gibi", "mevcut olduğu şekilde" sağlanmaktadırlar. Işıldar Apachi, bu bilgilerin doğruluklarını, yeterliliklerini ve eksiksizliklerini garanti etmez ve bu bilgilerdeki hatalar ya da eksiklikler nedeniyle sorumluluğu, açık bir şekilde reddeder. Bu bilgilere ilişkin zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermez.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında olabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkabilecek doğrudan ya da dolaylı zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Işıldar Apachi ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Gerek bu internet sitesinden bağlantılar verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine olan bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerden verilen diğer bağlantıların içerikleri, Işıldar Apachi tarafindan araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

Işıldar Apachi, bu sitede yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri ve görsel unsurları, önceden herhangi bir bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.